Menu dodatkowe
Informacje adresowe

Zakład Stolarski
Paweł Wiecha
41-902 Bytom
ul. B. Prusa 16
tel. 0 692 629 673

e-mail:
ZakladStolarskiWiecha@gmail.com

Wysyłając zapytanie drogą elektroniczną bądź telefoniczną wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Zakład Stolarski Paweł Wiecha z siedziba w Bytomiu (41-902), ul. Kasprowicza 29, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeŚli o nią pytam. Moje dane osobowe bedą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.

Witamy na stronie www.stolarski-zaklad.pl

Zajmujemy się również wykonawstwem schodów drewnianych. Budowa takiego elementu, jakim są schody wymaga zastosowania najwyższej jakości materiałów i solidnego wykonania. Gwarantujemy, że jakość naszych wyrobów spełni Państwa oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw nowym pomysłom naszych Klientów rozpoczęliśmy również realizację budów saun. Wykonujemy je głównie w ośrodkach wypoczynkowych i rekreacyjno-sportowych, ale coraz bardziej są one popularne w indywidualnych domach.

Wykonujemy również kompleksowe zabudowy barów, restauracji, wyposażenia sklepów i punktów usługowych.
Wykonane zlecenia

Wykonaliśmy już kilkaset projektów, działamy nie tylko na Śląsku, ale wykonujemy zlecenia w całej Polsce. Nasze realizacje znajdą Państwo m.in. w następujących miastach:

Bytom, Chorzów, Katowice, Gliwice, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Mikołów, Ruda Śląska, Zabrze, Radzionków, Tarnowskie Góry, Warszawa, Nowa Sól, Ustronie Morskie

Najnowsze zdjęcia
Copyright by www.stolarski-zaklad.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt